LAT | RUS
Rakstiet mums
(+371) 22 177 000

Par Skaistuma Salonu

Skaistumkopšanas salons Karmen ir relaksācijas sala fitnesa kluba Active life mutuļojošā jūrā. Šeit jūs varat atslābināties un uzticēt rūpes par savu skaistumu mūsu speciālistu burvīgajām rokām. Jūs sagaida diplomēti meistari, augstas kvalitātes kosmētiskā produkcija un individuāla aprūpe.

 Frizētava. Visi modernie novirzieni mūsdienu matu kopšanas industrijā: matu griešana, veidošana, krāsošana, tonēšana, laminēšana, keratīna iztaisnošana un daudz kas cits. Salona vadošā kosmētika LOreal.

Kosmetoloģija. Visdažādākās ikdienas un intensīvās procedūras Jūsu sejas un ķermeņa skaistuma uzturēšanai un uzlabošanai, neatkarīgi no vecuma. Inovatīvo tehnoloģiju izmantošana. Diplomēti speciālisti. Salona vadošā kosmētika Sothys.

Manikīrs, pedikīrs. Viss, sākot no klasikas un līdz moderniem roku un kāju kopšanas veidiem, ieskaitot gēla modelēšanu un nagu dizainu.

Masāža. Galvenie virzieni – SPA procedūras un pret celulīta programmas. Modernas aparatūras izmantošana. Īpašais novirziens – bērnu (no 5 gadiem) un pusaudžu masāžas, kas vērstas uz stājas korekciju un muskuļu tonusa noņemšanu.

Solārijs. Vertikālais solārijs Sun Tower ar vācu firmas Miami Sun zīmolu, kas nokomplektēts ar lampām, atbilstošām visiem Eiropas standartiem. Plaša kosmētikas izvēle kvalitatīvam un noturīgam iedegumam.

Vairāk par salonu www.karmen.lv