LAT | RUS
Rakstiet mums
(+371) 22 177 000

Pareiza atpūta par pareizu naudu!

Mēs neliekam par savu mērķi pasaules rekordus, mēs netiecamies iztaisīt no tevis čempionu, mēs tikai piedāvājam atvērtas durvis aktīvas, harmoniskas atpūtas apbrīnojamā pasaulē! Atpūta, kura piepildīs tevi ar pozitīvu enerģiju, labu garastāvokli, dos tev spēkus mīlēt sevi un vērtēt savu dzīvi! Sper soli, ieej šajās durvīs un jutīsi, kā tava pasaule top spilgtāka un bagātāka, bet tu esi pārliecinātāks un brīvāks!
Kluba noteikumi

 

 
 

  Virtuālā pastaiga pa klubu (klikšķini uz bildes):

  360° Virtuālā tūre

   Fotogalerija:

   Jaunie foto šeit
   Skatities vairak

   Kluba jaunumi:

   22.05.18 No 03.09 fitnesa klubs pāriet uz ziemas darba laiku:

   Pirmdiena - Piektdiena 07:00 - 23:00
   Sestdienа 08:00 - 19:00
   Svētdiena 09:00 - 19:00


   08.02.18 NEKAD NEESI BIJIS MŪSU KLUBĀ?
   Nepalaid garām savu iespēju - izbaudi bezmaksas jebkuru mūsu nodarbību un iepazīsties ar mūsu komandu! Pirmās iepazīšanas nodarbības piedāvājums attiecās gan uz fitness, gan uz fight klubiem uz visām nodarbībām!
   01.12.15 Kas ir MUAY THAI?

   Kas ir Muay Thai? Kā tiek pavadītas nodarbības? Vai sievietēm šis cīņas sporta veids ir piemērots?

   Atbildes, uz šiem un citiem interesējušajiem jautājumiem, jūs atradīsiet Jaroslavas Odorovskas intervijā ar taizemes boksa treneri Albertu Kuksjonoku programmā "Следуй за мной".


   18.08.15 CROSSFIT in ACTIVE life with Albert Kuksenok

   Dārgie draugi, Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts jauns, bet daudzsološs fitnesa veids – Crossfit. Izskatās vienkārši? Patiesībā, tas nebūs tik viegli, bet ir vērts izmēģināt. Uzdrošinies un sāc! ;) Treniņus vada Alberts Kuksenoks. Individuāli vai nelielās grupās. Zvaniet un rezervējiet savu laiku - 29242284.


   08.06.15 Jubileja pasakums!

   6.jūnijā pludmales sporta centrā Brazīlija noritēja mūsu korporatīvais pasākums, par godu ACTIVE Life kluba 10 gadu jubilejai!

   Pateicamies visiem, kas izlēma pavadīt laiku aktīvi kopā ar mums! Cīņa par galveno balvu nebija viegla, bet jautra un aizraujoša. Apsveicam mūsu turnīra čempionus, komandu, kura izcīnīja lielāko punktu skaitu – SAMURAJI!

   Cerams, ka visi guva īstu baudu no spēlēm, stafetēm un kompānijas. Paldies visiem par piedalīšanos!

   Foto atskaiti var apskatīt šeit ;)


   Visi jaunumi